07 Жовтня, 2021 р., 16:15
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 №849 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому” (зі змінами) особам, які отримують пенсію та досягли 75 років до досягнення 80-річного віку, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок та підвищень, встановлених законодавством, не досягає 10340,35 грн (розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік) з 1 жовтня 2021 року встановлюється щомісячна компенсаційна виплата в розмірі до 400 гривень у межах зазначеного розміру. При цьому, немає ніякого значення за яким законом людині призначено пенсію.
29 Вересня, 2021 р., 14:56
Розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП "Любимівське"
21 Вересня, 2021 р., 08:21
   Каховське управління Головного управління держпродспоживслужби в Херсонській області інформує з приводу наступного.
21 Вересня, 2021 р., 08:02
На Каховщині триває роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання аграрного сектору, яка проходить в рамках цьогорічної операції «Урожай».
21 Вересня, 2021 р., 08:01
Фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно зі співробітниками Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі області викрили схему приховування від оподаткування доходів у значних розмірах.