Секретар селищної ради

Жужа Валентина Григорівна Секретар селищної ради Понеділок, середа, п’ятниця

з 8:00 до 12:00

(05536) 29-1-30

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ СЕКРЕТАРЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

1. Забезпечення виконання Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових документів.

2. Проведення прийому громадян. Розгляд  скарг, пропозицій та звернень жителів ОТГ; вирішення їхніх проблем та надання відповідей по зверненнях.

3. Організація та підготовка матеріалів на сесії селищної ради, проведення сесій, створення робочих груп для підготовки питань, що вносяться на розгляд ради.

4. Оприлюднення проектів рішень та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

5. Візування проектів рішень та документів, що виносяться на розгляд сесій.

6. Ведення протоколів засідань сесій селищної ради. Видача громадянам та службовим особам на руки оригіналів рішень ради.

7. Забезпечення своєчасного доведення рішень ради до виконавців і населення, контроль за їх виконанням, надання щомісячної письмової інформації селищному голові про виконання рішень та доручень.

8. Контроль за роботою з вхідною та вихідною кореспонденцією; видачею довідок та інших документів секретаріатом селищної ради.

9. Координація роботи працівників секретаріату селищної ради.

10. Доведення необхідної інформації, рішень ради та виконкому до відома жителів ОТГ через інформаційні стенди, веб-сайт селищної ради, пресу та оновленням  інформації на стендах, дошках оголошень.

11. Координація діяльності постійних комісій ради, надання їм доручень та надання матеріалів для підготовки питань на сесії селищної ради.

12. Сприяння депутатам ради у здійсненні їх повноважень; надання їм необхідної інформації та документів.

13. Забезпечення зберігання офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням та доступ до них осіб, які мають на це право, ведення архіву селищної ради та передачі документів до районного архіву.

14. Виконання доручень селищного голови пов’язані з діяльністю ради та її органів.

15. Організація проведення святкових заходів, привітання до свят та ювілеїв.