17 Травня, 2020 р., 15:11
18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. Український інститут національної пам'яті підготував  матеріали та архівні фото, присвячені цій темі.
15 Травня, 2020 р., 11:19
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЛОКАЛІЗАЦІЇ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ОСЕРЕДКІВ КАРАНТИННОГО БУР’ЯНУ – АМБРОЗІЇ ПОЛИНОЛИСТОЇ ТА інших карантинних рослин НА ТЕРИТОРІЇ Любимівської отг
13 Травня, 2020 р., 08:57
08 Травня, 2020 р., 10:47
Президент підписав Закон, який дає змогу завершити створення спроможних громад та сформувати нові райони Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні».