Про заходи з проведення пероральних вакцинацій проти сказу диких м'ясоїдних тварин у 2021 році

Дата: 21.09.2021 08:21

Каховське управління Головного управління держпродспоживслужби в Херсонській області інформує з приводу наступного.

Відповідно до виконання інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Херсонській області на 2021 рік у І декаді жовтня місяця поточного року планується проведення кампанії пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин на території Херсонської області шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

Розкидання брикетів-приманок з активною вакциною в середині буде здійснюватись повітряним методом за допомогою літаків. Такий спосіб вакцинації безпечний для людини і для навколишнього середовища.

Вакцина буде розкидана над територією, де проживають дикі тварини, лише над лісами і полями.