У Любимівці аграрії платять за збір овочів у «конверті»

Дата: 21.09.2021 08:02

На Каховщині триває роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання аграрного сектору, яка проходить в рамках цьогорічної операції «Урожай».

Так, нещодавно начальниця Каховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Людмила Яремчук спільно зі спеціалістами податкового відомства здійснили виїзд до Любимівської селищної територіальної громади. Протягом дня вони завітали до 7 одноосібників та 4 агровиробників.

Під час візиту на сільськогосподарських угіддях виявлено 68 найманих працівників без офіційного працевлаштування або укладання договорів цивільно-правового характеру та сплати відповідних податків. Всі вони були залучені до збору цибулі. Податківці провели з порушниками роз’яснювальну роботу щодо необхідності легального оформлення трудових відносин з «найманцями» на період польових робіт.

Варто відзначити, що завдяки проведеній просвітницькій роботі два громадянина зареєстрували свою підприємницьку діяльність. Окрім цього, до податкової інспекції вже подані повідомлення про прийняття працівників на роботу, а 68 найманих працівників отримали легальні робочі місця, адже аграрії оформили з ними трудові договори. Як результат – майже 69 тис. гривень додатково сплаченого податку на доходи фізичних осіб, який надійшов за тиждень до місцевого бюджету територіальної громади.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

ДПС у Херсонській області, Автономній

Республіці Крим та м. Севастополі