06 Квітня, 2020 р., 15:07
Центр надання соціальних послуг Любимівської селищної ради в період встановлення карантину та обмежувальних заходів пов'язаних із поширенням короновірусної хвороби в рамках співпраці із соціально-відповідальним бізнесом отримав від ТОВ "АТБ-МАРКЕТ" 56 продуктових наборів для людей похилого віку, яким виповнилося 80 і більше років та особам з особливими потребами, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Любимівської селищної ради.
02 Квітня, 2020 р., 14:59
В бюджеті Любимівської селищної ради передбачено 77,5 тис.грн для придбання засобів індивідуального захисту та дезинфікуючих засобів для мобільних бригад. Підприємці, які працюють на території Любимівської селищної ради готові надати фінансову підтримку, придбавши необхідні засоби захисту, за що їм велика вдячність . КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Любимівської селищної ради» на сьогоднішній день має необхідні засоби індивідуального захисту та дезинфікуючи засоби. Працівниками КП «Любимівське» проводяться заходи спрямовані на попередження розповсюдження короновірусу по всіх населених пунктах громади. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.
30 Березня, 2020 р., 15:04
24 Березня, 2020 р., 08:24