Дата: 28.12.2021 10:48

Возможно, это изображение (1 человек, снег и текст)

Шановні мешканці Любимівської громади і!

Дощ, який ми сьогодні, 28 грудня, бачимо за вікном, і температура в декілька градусів тепла, можуть створити хибну ілюзію про те, що погодні негаразди уже позаду, а нам треба лише дочекатись, коли нарешті, все розтане і ми знову зможемо комфортно пересуватись вулицями міста. Нажаль, це не так і навпаки, ситуація в найближчі години може лише погіршитись. За  прогнозами вже після 16 години 28 грудня температура повітря поступово почне знижуватись і в найближчі три доби буде триматись в межах 3-8 градусів морозу.

Лише на Новий рік температура повітря може знову повернутись до позитивних позначок.

Шановні водії! Будьте уважними та обережними за кермом! За можливістю, утримайтеся від подорожей автотранспортом на далекі відстані. Дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, не перевищуйте швидкість, уникайте невідомих шляхів та ризикованих маневрів!

Шановні пішоходи‍! Будьте особливо обережним при переході вулиці під час ожеледиці, а також пересуваючись тротуарами. Під вагою льоду гілки дерев можуть ламатися й падати. Зверніть увагу на дахи будинків! Від падаючого снігу і бурульок можна отримати небезпечні травми й навіть загинути.

Людям похилого віку краще не виходити з дому без нагальної потреби.

При обласній державній адміністрації діє оперативний штаб, до якого можна звернутись за телефоном (0552) 42-01-95.

Слідкуйте за прогнозом погоди та будьте обережними!