Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад в Любимівській селищній раді та відділі освіти, культури, молоді та спорту ВК Любимівської селищної ради

Дата: 07.05.2021 09:26

Фото без опису

Любимівська селищна рада Каховського району Херсонської області оголошує конкурс  на заміщення вакантних  посад:

Головного бухгалтера апарату виконавчого комітету   Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Повинен знати. Конституцію УкраїниБюджетний кодекс УкраїниПодатковий кодекс України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про бухгалтерський облік""Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядчі документи, методичні матеріали фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації бухгалтерського обліку і складання звітності; практику застосування нормативно-правових актів щодо напрямів діяльності відділу; державну політику у відповідній сфері управління; основи економіки, організації праці та управління; порядок документального оформлення в бухгалтерському обліку облікових показників; методи економічного аналізу; трудове, фінансове та господарське законодавство; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері, сучасні технічні засоби і технології обліково-обчислювальної роботи.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

-          копія військового квитка

-          декларація про доходи за попередній рік, (кандидат на посаду) (електронна та паперова)

-          дві фотокартки розміром 4х6

Головного спеціаліста  фінансового відділу (головний бухгалтер) Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області. Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

-          дві фотокартки розміром 4х6

Головного спеціаліста  фінансового відділу (по доходам) Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Без вимог до стажу роботи.

-          дві фотокартки розміром 4х6

Спеціаліста (з державних закупівель) відділу освіти, культури, молоді та спорту ВК Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, Забезпечувати повний супровід процедур закупівлі, складання документації конкурсних торгів, протоколів комітету з конкурсних торгів, проектів договорів з переможцями торгів, контроль за виконанням договорів укладених за результатами проведених закупівель. Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері, сучасні технічні засоби і технології обліково-обчислювальної роботи. Без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-        заява про участь у конкурсі

-          дві фотокартки розміром 4х6

Документи на участь у конкурсі  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Подати документи для участі в конкурсі та отримати додаткову інформацію можна у інспектора  з кадрів виконавчого апарату  Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області за адресою: смт. Любимівка, вул. Центральна, 38,  телефон для (05536) 29 136