ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 15.02.2021 18:33

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади   начальника фінансового відділу Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного(економічного/фінансового) спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання діючого законодавства України, стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на державній службі або досвід роботи на керівних посадах не менше п’яти років.  Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-          копія військового квитка (для військовозобов’язаних)

-          декларація про доходи за попередній рік, (кандидат на посаду) (електронна та паперова)

-         автобіографія

Додаткові вимоги: вільне володіння державною мовою; вільне користування персональним комп’ютером, навики роботи з програмним забезпеченням.

Документи на участь у конкурсі  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.(до 18 березня).

Заробітна плата: оклад – 7 300,00 грн., доплата за ранг – 200 грн., доплата за інтенсивність праці до 50% від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади   спеціаліста І категорії (уповноважена особа з організації та проведення державних закупівель) апарату виконавчого комітету Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного(економічного/фінансового) спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання діючого законодавства України, Закону про Дерзакупівлі,  стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на державній службі або досвід роботи на інших посадах не менше одного року.  Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-         автобіографія

Заробітна плата: оклад – 4 800,00 грн., доплата за ранг – 200 грн., доплата за інтенсивність праці до 50% від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення двох вакантних посад   спеціаліста І категорії (служби у справах дітей та відділу праці та соціального захисту населення) апарату виконавчого комітету Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного(економічного/фінансового) спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем; знання діючого законодавства України,   без вимог до стажу роботи.  Для участі у конкурсі подаються такі документи:

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади   адміністратора відділу з питань організації діяльності ЦНАПу  виконавчого комітету Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання діючого законодавства України,   стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на державній службі або досвід роботи на інших посадах не менше одного року.  Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-         автобіографія

Документи на участь у конкурсі  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.(до 18 березня).

Заробітна плата: оклад – 5 300,00 грн., доплата за ранг – 200 грн., доплата за інтенсивність праці до 50% від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Подати документи на участь в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у кадровій службі апарату виконавчого комітету Любимівської селищної ради або за телефонами (05536) 29130 та 29136.