Привітання з Днем Св.Миколая

Дата: 19.12.2020 21:36

На изображении может находиться: текст «3 днем святого миколая!!!»

Шановні односельчани! Дорогі діти!

Від щирого серця вітаю вас з одним з найсвітліших і найрадісніших свят - Днем Святого Миколая!

Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще своє майбутнє.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай в ваших оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх незгод!