ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ПРАЦІ

Дата: 04.08.2020 10:01

Фото без опису

КОМІСІЄЮ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ  ПЛАТИ  ТА ЗАЙНЯТОСТІ   НАСЕЛЕННЯ   ОБСТЕЖЕНО  8  ТОРГОВІЛЬНИХ ОБЄКТІВ

Відбулося  чергове виїзне засідання комісії з питань  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, в якому взяли участь посадові особи селищної ради,  представники контролюючих органів та Каховського міськрайоннного центру зайнятості.

Обстежено 8 торговельних об’єктів, що розташовані на території Любимівської селищної  ОТГ.

Під час здійснення моніторингу  першим заступником селищного голови -інспектором праці Іваном Сіліним  проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з господарюючими суб’єктами та продавцями на предмет недопущенння найнятих працівників до роботи без офіційного працевлаштування, а також про забезпечення виконання законодавчих актів у сфері торгівлі, захисту прав споживачів, cанітарно-епідемічного благополуччя населення та тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної  хвороби (COVID-19).

За результатами обстеження  У двох фізичних осіб - підприємців було виявлено ймовірні порушення в частині використання найманої робочої сили, господарюючі суб’єкти були запрошені на засідання комісії.

За підсумками проведеної роботи легалізовано 2 особи.

Комісія працювала з врахуванням усіх карантинних обмежень, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм та маскового режиму.